#1 #2 #3

ЖК «ROYAL PARK»

Оберіть Чергу Будівництва

ROYAL PARK 2 черга

  • Початок будівництва4 кв. 2020р.
  • Здача3 кв. 2024р

ROYAL PARK 1 черга

  • Початок будівництва4 кв. 2017р.
  • Здано в експлуатацію2 кв. 2020р.

Унікальні Переваги ЖК «ROYAL PARK»

  • 01 Паркінг
  • 02 Автономні сантехнічні системи
  • 03 Перший внесок 30%
  • 04 Розтермінування
  • 05 Власна артезіанська вода
  • 06 Сучасна автономна котельня

31 900 ГРН/м²

ІНФРАСТРУКТУРА

ЖК «ROYAL PARK»

Сучасний підземний паркінг та відкриті паркомісця

Сучасний підземний паркінг та відкриті паркомісця

Функціональне планування квартир

Функціональне планування квартир

Спортивний та дитячий майданчик

Спортивний та дитячий майданчик

Сучасна зона для прогулянок та дозвілля

Сучасна зона для прогулянок та дозвілля

Благоустрій двору та озеленення території

Благоустрій двору та озеленення території

Супермаркет, аптека та інші комерційні приміщення

Супермаркет, аптека та інші комерційні приміщення

ХТО МИ?

Про Забудовника

«BAUHAUSEN»-  девелоперська компанія, яка успішно розвиває житлове будівництво в Україні і виступає партнером низки масштабних об’єктів у різних містах. Компанія надає повний комплекс послуг у цій сфері: від розробки проекту і його супроводу до будівництва та введення будинку в експлуатацію. Завдяки ефективній діяльності вона здобула репутацію відповідального і надійного партнера, порядного забудовника, якому можна довірити втілення найсміливіших ідей.
Завантажити дозвіл на виконання будівельних робіт.

НОВІ ЦІЛІ

Чого Ми Прагнемо?

Ми – такі ж галичани, як і ви! Разом з вами душею вболіваємо за розвиток краю. Радіємо з того, як зростає і змінюється на краще Львів, як впорядковуються нові квартали, вулиці і двори, осучаснюються парки, реставруються історичні пам'ятки. Ми тішимося з того, що життя сучасної людини набуває ширших можливостей для комфорту, праці і відпочинку.

Майбутнє компанії нерозривно пов'язане з ритмом міста. Це будівництво нових перспективних об'єктів, реалізація творчих задумів, втілення найсміливіших ідей і амбітних прагнень.

ДУБЛЯНИ

Чим Цікаві Дубляни?

Компактне місто у Жовківському районі Львівської області. Знаходиться у зоні економічного впливу обласного центру, фактично об'єднане з ним територіальною близькістю та економічними зв'язками, так як знаходиться в 10 хвилинах їзди від центу Львова.
Загальна площа Дублянської міської ради станом на 12.2016р. – 650га. Загальна кількість населення Дублянської міської ради, включно зі студентами ЛНАУ – близько 12 500 осіб. В Дублянах налічується понад 50 середніх і малих підприємств. Місто має значний науковий та інтелектуальний потенціал.

Місцева логістика дозволяє більшості жителів працювати у Львові, а мешкати у затишній зеленій зоні маленьких охайних Дублян.

ПРО ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕСК «ROYAL PARK»

Чим Приваблює «ROYAL PARK»?

Щодня зростає кількість сімей, які охоче тікають від шумного мегаполісу в спокійне, затишне передмістя. Львів чудове місце для бізнесу і туризму, але мати оселю приємніше поза його межами. Тут квартири більш доступні за ціною, платня за комунальні послуги нижча, а повітря набагато чистіше.

Виняткова архітектура, сучасний дизайн інтер'єрів, наявність власної соціальної інфраструктури – те, що отримує кожен клієнт, вкладаючи кошти у нерухомість ЖК «ROYAL PARK».

ЖК «ROYAL PARK» - це

Унікальність

01

Житловий комплекс «ROYAL PARK» – це унікальний мікрорайон, який дає сучасним містянам відчуття гармонії, спокою, екологічності. Тут чисте повітря, просторі зелені зони, упорядковані двори, розвинена інфраструктура, зручне сполучення зі Львовом.

ЖК «ROYAL PARK» - це

Якість життя

02

Будівництво мікрорайону з найбільш повною інфраструктурою стало основним принципом при його створенні. Ми застосували системний підхід до формування єдиного соціального простору, де для кожного (незалежно від віку та роду діяльності) створені сприятливі умови для життя.

ЖК «ROYAL PARK» - це

Зручна локація

03

Розміщений у респектабельній місцевості всього в 10-ти хвилинах їзди від жвавих вулиць улюбленого міста, ЖК «ROYAL PARK» припаде до душі кожному, хто цінує «комфортне життя». Безумовна перевага – розвинена інфраструктура і близькість ключових транспортних розв'язок та автомобільних доріг.

ЖК «ROYAL PARK» - це

Комфорт

04

ЖК «ROYAL PARK» - це своєрідне «місто у місті». Квартал об’єднує 7-поверхові будівлі із затишними дворами, комерційними приміщеннями на першому поверсі, підземним паркінгом, ландшафтним дизайном закритих дворів, спортивним і дитячим майданчиками, супермаркетами.

ЖК «ROYAL PARK» - це

Індивідуальність

05

Ми поєднали функціональність та естетику. Панорамні вікна створюють ефект відкритості та легкості, сучасні оздоблювальні матеріали забезпечують спокій і комфорт, застосування контрастних кольорових рішень допомагає додати експресії.

ЖК «ROYAL PARK» - це

Екологічність

06

Забудовник пропонує якісне екологічне житло поряд із парком “Дублянський”, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва. Парк має давню історію та заснований понад 200 тому. Це чудове місце для прогулянок на свіжому повітрі, так як парк прекрасний у будь яку пору року.